Akcja harcerska maseczka

Komenda Hufca Szczecinek zaprasza do wspólnej akcji, która ma na celu zjednoczenie nas podczas epidemi COVID – 19 oraz pokazanie innym, że wcale nie potrzebujemy wydawać pieniędzy na maseczkę by uchronić się przed wirusem.

Do akcji zapraszamy zarówno zuchy, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników jak i instruktorów harcerskich. Na Wasze zdjęcia w maseczkach czekamy do 19 kwietnia 2020r. Wyślijcie je na adres szczecinek@zhp.pl. Następnie z podesłanych zdjęć stworzymy kolaż, który udostępnimy na stronie www i naszym fanpage Hufiec ZHP Szczecinek im. chor. Zdzisława Pilawy.

Przypominamy również, że sama maseczka nie wystarczy!
1. RĘCE myjemy często w ciepłej wodzie z mydłem,
2. ŁOKCIAMI zasłaniamy twarz, gdy kaszlemy,
3. TWARZ nie może być dotykana przez nasze dłonie,
4.ODLEGŁOŚĆ na 2 metry zachowujemy pomiędzy sobą,
5. BEZPIECZEŃSTWO zachowujemy przede wszystkim zostając w domu!

Czekamy na Wasze zdjęcia i życzymy powodzenia
Z harcerskim pozdrowieniem
Komenda Hufca Szczecinek ZHP