KONTAKT

Dane adresowe (dane do faktur)


Dane do faktur:
Chorągiew Zachodniopomorska ZHP

Hufiec Szczecinek ZHP
ul. Armii Krajowej 29 / 203
78-400 Szczecinek
NIP 851-30-10-025

Bank Spółdzielczy w Jastrowiu O/Szczecinek
nr 79 8935 0009 1300 0550 2000 0010
(wpłaty na działalność drużyn, hufca, skł. zadaniowe itp.)

nr 53 8935 0009 1300 0550 2000 0090
(wpłaty SKŁADEK CZŁONKOWSKICH)

Tytuły wpłat składek:
Składka członkowska za ………(1 kw 20… lub półrocze… rok) ………….(nazwisko i imię osoby której składka dotyczy)……..(nazwa drużyny tej osoby) np. “Składka członkowska za 1 kw 2021 Zuzanna Złotówka ŻABKI”

Składka instruktorska  za ………(1 kw 20… lub półrocze… rok) ………….(nazwisko i imię osoby której składka dotyczy)
np. “Składka członkowska za 1 kw 2021 Stefan Dolar”


Kontakt:

Biuro: tel. 605 745 985

Komendant Hufca Szczecinek ZHP – phm. Monika Stokowiec HR – tel. 727 913 723 komendant@szczecinek.zhp.pl

Biuro Komendy Hufca – szczecinek@zhp.pl

Skarbnik Hufca Szczecinek ZHP – skarbnik@szczecinek.zhp.pl

Komisja Stopni Instruktorskich – ksi@szczecinek.zhp.pl

Kapituła Stopni Wędrowniczych – ksw@szczecinek.zhp.pl

Stanica Harcerska w Drężnie – stanica@szczecinek.zhp.pl  www.stanicadrezno.pl

Komisja Rewizyjna Hufca – rewizyjna@szczecine.zhp.pl

Członek Komendy ds. programu – sylwia.tillack@zhp.net.pl

Ewidencja TiPi – slawomir.minkiewicz@zhp.net.pl

Administrator strony internetowej Hufca – admin


HARMONOGRAM DYŻURÓW – MAJ 2021

Komendant – phm. Monika Stokowiec HR – pełni dyżur on-line oraz w godz. 16.00 – 17.30 w 5, 11, 19, 26.

Skarbnik – phm. Arkadiusz Rosiński HRpełni dyżur on-line oraz w godz. 16.00 – 17.30 w 5, 11, 19, 26.

Członek Komendy – hm. Piotr Mikołajczuk HR – pełni dyżur on-line

Członkini Komendy – pwd. Katarzyna Kisiel HO – pełni dyżur on-line

Członkini Komendy – pwd. Sylwia Tillack– pełni dyżur on-line